BLOG

Ráda bych vás pozvala na sportovní zápolení seniorů v rámci již tradiční akce SPORTOVNÍ HRY SENIORŮ, nad kterou mám osobní záštitu. Uskuteční se v sobotu 20.8.2022 od 8.30 hodin na Lipůvce.
Kompletní informace naleznete v přiloženém plakátu.

Ráda bych informovala veřejnost, že moje poslanecká kancelář bude k dispozici občanům i nadále v Blansku na ulici Sukova č.4 (nad vegetariánskou restaurací Amrit).

"Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. "

V dnešní #kontaktní #kampani jsme navštívili RÁJEC-JESTŘEBÍ - KUNIČKY - SLOUP - ŠOŠŮVKU a nekončíme! Míříme směr LIPOVEC a OSTROV U MACOCHY , tak přijďte pro knihu a nebo si jen popovídat I když je zima, hřeje nás přízeň našich voličů.

Dnes začala poslední řádná schůze Poslanecké sněmovny v tomto volebním období, čas rekapitulace, čas nostalgie. Čtyři roky jsem chodila v těchto nádherných chodbách a postupně přestala vnímat veškerou jejich krásu a výjimečnost. Důvod? Přišla na řadu práce, a ta zcela ochromila moje vnímání čehokoliv jiného. Zákon za zákonem, haldy prostudovaných...

Poslední jednáni Výboru pro sociální politiku.Dnes je na programu poslanecká novela #Zákona #o #sociálních #službách, na kterou všichni čekají. Tak snad nespadne pod stůl

Právě jsme schválili jednorázové odškodnění protiprávně sterilizovaných žen.Jedná se o novelu zákona o poskytování jednorázové peněžní částky osobám sterilizovaným v rozporu s právem, jehož jsem spolupředkladatelkou.