Oblastní sněm hnutí ANO 2011 v Blansku

03.05.2021

V pondělí 3. května se uskutečnil Oblastní sněm hnutí ANO 2011 v Blansku, který mě zvolil novou oblastní předsedkyní. Na tomto postu jsem vystřídala dosavadního dlouholetého předsedu Jana Nečase. 

Všem bych chtěla poděkovat za projevenou důvěru, velmi si jí vážím! I když jsem to udělala osobně, chtěla bych i touto veřejnou cestou poděkovat Jan Nečas za jeho dosavadní práci v roli předsedy. Zejména v následujících měsících nás čeká nelehké období, ale já vím, že jej s týmem slušných lidí, které na okrese máme, kterých se žádné kauzy netýkají a kteří svou každodenní prací výrazně pomáhají, vše zvládneme. 

Zároveň sněm nominoval kandidáty pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny. Vážím si toho, že jsem byla zvolena lídrem kandidátky za oblast Blansko. Ráda bych navázala na svoji dosavadní činnost v Poslanecké sněmovně, kde se věnuji především sociální a zdravotní oblasti. Protože se ve stávajícím období pravděpodobně již spousta novel zákonů právě z této oblasti nestihne projednat, je mou prioritou všechny rozpracované podněty z praxe dokončit a dovést do cíle.